Provoz e-shopu ukončen

Vážení zákazníci, provoz našeho e-shopu byl ukončen. V případě objednání zboží nás můžete kontaktovat na tel. 577 102 620

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení pro uživatele

 

Anketa

Anketa

Používáte osobní ochranné pomůcky při práci?

Ano vždy
20,7%

Jen když je to nutné
19,9%

Pouze vyjímečně
19,6%

Ne, nikdy
19,8%

Ne, nikdy
20%

Celkem hlasů: 1055768

Moderní typy ochranných pracovních rukavic

12. 6. 2013 -

Mezi hlavní znaky moderních typů ochranných pracovních rukavic patří zejména výborný komfort při celodenním nošení a účinná ochrana před nebezpečím poranění ruky. Oba uvedené znaky splňují rukavice z nabídky naší společnosti.

Správnou volbou pro moderní ochranu rukou je model AERO SENSITIVE. Jedná se o pracovní a ochranné rukavice pro práce vyžadující velmi dobrý cit v rukou při kontaktu s různými druhy materiálů. Vlastnosti některých druhů jsou zlepšeny nánosem plastu s rozdílnou odolností vůči oděru, prořezu nebo propíchnutí. Druh nánosu a přítomnost speciálních přídavných vláken má vliv i na chemickou odolnost a odolnost vůči tvorbě elektrostatického náboje (ESD).

Nejvíce oblíbeným mezi zákazníky je model 1650 AERO PU. Je vyroben pletením z jemného kadeřeného nylonu, čímž je zajištěn maximální komfort nošení. Rukavice je anatomicky přizpůsobena tvaru ruky. Dlaňová část a konečky prstů jsou opatřeny tenkým nánosem polyuretanu. Předností je dobrá mechanická ochrana před drobnými poraněními při manipulaci s materiálem. Stupeň mechanické odolnosti 4231 je v této kategorii rukavic výjimečný. Díky mikroporézní struktuře PU nánosu je zajištěna dobrá prostupnost pro vodní páry a dochází k zamezení nadměrného pocení rukou při práci.

Rukavice 1650 AERO PU jsou dobrou alternativou klasických kožených rukavic nebo plastových povrstvených rukavic pro manipulační práce vyžadující dobrou mechanickou ochranu. Kromě vysokého komfortu nošení máte zajištěn dostatečný cit v rukou.

Copyright © 2013, TRIO export-import, a. s.
Ochrana osobních údajů | Mapa webu
WebSystem® - CMS by AVONET